22 February 2011

Kiev ALT.NET, Що новго?

Почати потрібно з того, що ми все ще існуємо Обличчя, яке підморгує. Декілька тижнів назад, наприклад, була майже юбілейна п’ята зустріч (звіт). На цьому тижні буде шоста, приїдуть розробники WebSharper, і покажуть свою дитинку. Ще за два тижні плануємо зустріч  про усілякі білд сервери та інші тули для підтримки коду. А ще за два, до нас завітає Рінат Абдулін з темою CQRS.

kyiv-logo

Але на справді головна фішка це не теми, а афтепаті. Кожна зустріч плавно претворюється в дискусію під пиво/їжу/соки в найближчому придатному місці. А це фактично означає що, можна дуже легко поспілкуватися з доповідачами, подокучати їм важикими питаннями, наприклад які не пов’язані з темою зустрічі, або дуже вузькі, або просто питання. Коротше, як на мене, ця можливість неформально поспілкуватись в вузькому колі мабуть найбліьше надбання Kiev ALT.NET.

На останок хочу сказати, ми дорослішаємо Обличчя, яке підморгує. Ось декілька прикладів:

  1. У нас є дочка. Ми зараз плекаємо ідею Kiev F# User Group. Четверта, а наступна шоста зустріч це саме Kiev F# User Group, хоча і орагнізаційно це все ще Kiev ALT.NET.
  2. У нас на додачу до RSS, Twitter, ICS та Facebook групи з’явилась ще Google Група, там правда єдиний допис. Але її вже можно використовувати, якщо хтось хоче отримувати анонси поштою, або поспитатися/поспілкуватися з доповідачами.
  3. У нас є така купа доповідей, що навіть проводячи зустрічі кожні два тижні вистачить на декілька років.

Що тут можна ще додати? Долучайтесь. Це повинно бути цікаво Обличчя, яке підморгує.

Помічено як: , , , ,
 

Коментарі

Немає коментарів
Анонімні коментарі деактивовані. Увійдіть або Зареєструйтесь щоб мати доступ до ресурсів Спільноти.

About Mike Chaliy

Цікавлюсь DDD. Більшість часу витрачаю на доньку. А ще вел!