Ласкаво просимо до dev.net.ua Увійти | Приєднатися | Допомога | Увійти Live ID
в Пошук

Поради для користувачів dev.net.ua

Для всіх, хто хоче публікувати свої статті на dev.net.ua

Для того, щоб опублікувати статтю, необхідно мати свій блог. Для створення свого блога звертайтеся сюди - Для всех, кто хочет создать свой блог на dev.net.ua.

Статті дуже схожі на пости блога за винятком того, що вони не публікуються на сторінці Блоги, а публікуються на сторінці Статтi.

Для того, щоб створити статтю вам необхідно:

  • Зайти на URL свого блога (звичайно це http://dev.net.ua/blogs/<name>/default.aspx) и натиснути лінк Інструментальна панель мого Блога (My Blog Dashboard).

  • На сторінці My Blog Dashboard натиснути лінк Create a New Page.

  • Далі все так само, як і при написанні поста на блог.

Після того, як ви створили статтю і натиснули Publish, ви в списку своїх статей знайдете URL на саму статтю, зможете проглянути її в тому вигляді, в якому вона буде опублікована і, якщо потрібно, відредагувати. Після цього стаття стає доступною для перегляду (наприклад, через лінк з вашого блога), але не публікується в розділі Статтi.

Щоб опублікувати статтю в розділі Статтi, вам треба увійти до режиму редагування статті, включити Advanced Options чекбокс і на вкладці Advanced Options включити Опублікувати в мій загальний список и Опублікувати в загальному списку сайта (Publish to my aggregate list та Publish to site's aggregate list).

Дуже рекомендуємо позначати свої статті тегамі для підвищення якості пошуку.

Опубліковані Tuesday, January 9, 2007 11:47 AM від mishazh

Коментарі

 

kosinsky сказав:

Можно ли сделать какое-то уведомление о новых статьях на первой странице. Т.к. данные из блогов есть и из форумов тоже есть. А вот статей нет

January 9, 2007 2:24 AM
 

mishazh сказав:

Да, мы уже занимаемся изменением главной страницы, чтобы там показывались свежие статьи.

January 9, 2007 2:32 AM
 

Alexander S. Manenko сказав:

При просмотре в ослике вот здесь картинки не отображаются:

Зайти на URL свого блога (звичайно це http://dev.net.ua/blogs/<name>/default.aspx) и натиснути лінк Інструментальна панель мого Блога (My Blog Dashboard).

[не отображается картинка]

На сторінці My Blog Dashboard натиснути лінк Create a New Page.

[не отображается картинка]

Далі все так само, як і при написанні поста на блог.

January 10, 2007 5:02 AM
 

Oleg Shastitko сказав:

что-то я поставил галочки (точнее они там и стояли), но статья не перенеслась в раздел статьи...

January 10, 2007 11:39 AM
 

mishazh сказав:

Извиняюсь, что долго не отвечал - я забыл поставить уведомление о комментариях:) - что касается картинок, то в IE и FireFox все показывается нормально.

January 16, 2007 4:42 AM
 

holsi23 сказав:

ужас!! я зарегистрировалась (holsi23) но как войти на свой блог по ссылке http://dev.net.ua/blogs/<name>/default.aspx не пыталась так и не смогла, это получается моя ссылка на блог http://dev.net.ua/blogs/holsi23/default.aspx но она не работает. я потратила 30 минут чтоб хоть как то разобраться на вашем сайте и зайти на свой блог, но все напрасно я думаю что с таким раскладом я больше квам и не прейду

December 9, 2008 5:18 PM
 

mishazh сказав:

Please, read carefully this post - "Для того, щоб опублікувати статтю, необхідно мати свій блог. Для створення свого блога звертайтеся сюди - Для всех, кто хочет создать свой блог на dev.net.ua." - you need ask site administrator to create your personal blog first!!!

December 9, 2008 5:29 PM
Анонімні коментарі деактивовані. Увійдіть або Зареєструйтесь щоб мати доступ до ресурсів Спільноти.